fbpx

Aktuality

Aktuality

Týden sociálních služeb, aneb Den otevřených dveří s výstavou pro veřejnost a Ocenění pracovníků

V týdnu od 3.10.2022 do 9.10.2022 probíhal Týden sociálních služeb, v rámci něhož se u nás uskutečnil Den otevřených dveří a výstava ukazující život v naší organizaci. Vyvrcholením týdne bylo předávání ocenění pracovníkům v přímé péči – za naši organizaci ocenění převzala operátorka služby Tísňové péče.

Na Den otevřených dveří navštívily organizaci ŽIVOT 99 – Jihlava, z.ú. dvě třídy studenů ze Střední odborné školy sociální z oboru sociální práce. „Je vždy potěšením předávat zkušenosti z praxe budoucím pracovníkům v oboru sociální práce“ vyjádřila ředitelka organizace Kamila Vondráková. „Nejenže můžeme studentům sdělit, jak služby fungují podle zákona o sociálních službách, ale také můžeme sdílet praktické a zajímavé zkušenosti a upozornit na situace, které nemusí jít vždy podle plánu“ doplnila dále ředitelka.

Jedním ze vzácných okamžiků bylo předávání Ocenění pracovníkům v sociálních službách. „Velmi děkujeme statutárnímu městu Jihlava za organizaci tak milé události, jakou Ocenění pracovníků sociálních služeb je“ sděluje ředitelka organizace. V tomto roce byla za organizaci ŽIVOT 99 – Jihlava, z.ú. oceněna paní Zdeňka Sýkorová, a to za skvělou práci operátorky Tísňové péče, za její profesionální přístup a velké osobní nasazení. Po skončení Týdnu sociálních služeb je dále možné shlédnout výstavu fotografií před sídlem organizace (Žižkova 98, Jihlava, budova bývalého Jysku). Cílem výstavy bylo poskytnout náhled do organizace i pro širokou veřejnost, která prochází kolem. Fotografie jsou autenticky zachycené okamžiky z každodenního poskytování sociálních služeb. Na výstavě můžete shlédnout například fotografie pracovníků a klientů při poskytování sociální služby a motivy, jež zobrazují širší činnost organizace.

Více >
Aktuality

Sháníme levanduli!

Tentokrát na Vás jdeme s prosbou…není tu mezi Vámi někdo, kdo by měl levanduli navíc? Vyrábíme z ní výrobky a teď už nám naše interní zdroje došly. 🙁

Rádi bychom, ale vyráběli i nadále a k tomu potřebujeme právě levanduli!

Je tu mezi Vámi někdo, kdo může pomoci? 🙁

Volejte, pište! 737 234 440, projekty@zivot99-jihlava.cz

Více >
Aktuality

Už jste slyšeli o trezoru na klíčky?

Už jste slyšeli o trezoru na klíčky? Skvělá věc! 💪
Doporučujeme to všem klientům tísňové péče a chceme ho doporučit i Vám! Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, komu s klidem svěříte klíče od své domácnosti, je tu možnost objednání trezoru na klíče k domovním dveřím.
Úložný box na klíče je vyroben z tvrdého kovu a je odolný proti úmyslnému poškození řezáním či vypáčením. Box má také výbornou odolnost proti povětrnostním vlivům. Je vybaven čtyř místným kombinačním systémem, který se jednoduše používá a hlavně nepotřebujete k jeho odemknutí klíče. Nastvíte si vlastní kód, který si můžete pro vaši bezpečnost často měnit. Máte možnost si nastavit stovky kombinací. Do tohoto boxu můžete uložit klíče od domu, auta či dalších prostor a navíc i hotovost nebo cennosti.
Více informací se dozvíte zde.

Více >

 

 

 

Kontakty

 

 

ŽIVOT 99 – Jihlava, z.ú.

Žižkova 98 (budova JYSKU, 4. patro)

586 01 Jihlava

IČ: 046 47 114

ID DS: 9a7apcv

E-mail: info@zivot99-jihlava.cz

Telefon: 567 211 695 (lze přepojit na konkrétního pracovníka)

Mobil: 732 516 663 (nelze přepojit)

Bankovní spojení: Komerční banka a.s.

Číslo účtu: 123-6350470237/0100