Aktuality

Aktuality

INVESTUJEME V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH 2020

S radostí Vám oznamujeme, že za podpory Kraje Vysočina jsme prostřednictvím projektu INVESTUJEME V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH 2020, zakoupili nový služební automobil!

Naše nová ŠKODA Fabia nám zajistí poskytování služby Osobní asistence i v méně dostupných lokalitách. Současně bude automobil sloužit i Tísňové péči, zejména při sociálních šetření a údržbě terminálních stanic našich uživatelů v Kraji Vysočina.

Automobil bude také využíván pro pracovní cesty za účelem prezentace našich služeb v Kraji Vysočina.

A díky komu se nám podařilo zakoupit další automobil? Celou akci jsme mohli zrealizovat díky dotaci z Fondu Vysočiny, programu Investujeme v sociálních službách 2020, která činila 140 000 Kč.

Bez podpory z Fondu Vysočiny by pro nás nákup služebního automobilu byl nereálným cílem.

Tímto velice děkujeme Kraji Vysočina za jeho dlouhodobou podporu.

Poděkování patří také AUTOSALONU F3K, s.r.o. Třebíč, za jejich ochotu a spolupráci při výběru auta. Vše proběhlo na výborné úrovni – rychlá komunikace, všechny informace o autě (včetně historie), kontrola auta, zařízení přepisu a mnohé další!

Více >
Aktuality

PREVENCE KRIMINALITY 2020

Ve spolupráci s Krajem Vysočina jsme z grantového programu PREVENCE KRIMINALITY 2020 pořídili 12 kusů terminálních stanic, které umožňují poskytování Tísňové péče v kraji Vysočina. Společně jsme díky příspěvku od Kraje Vysočina pomohli 12 osobám zůstat ve svém přirozeném prostředí.

Celková cena za pořízení terminálních stanic činí 142 600 Kč. Z dotace Fondu Vysočiny – PREVENCE KRIMINALITY 2020 jsme obdrželi 128 340 Kč. Zbylé finanční náklady jsme hradili z vlastních zdrojů organizace.

Děkujeme Kraji Vysočina za jejich finanční příspěvek z Fondu Vysočiny a také za jejich podporu a spolupráci.

Více >
Aktuality

Pozvánka na Jihlavský den zdraví

Srdečně Vás zveme na Jihlavský den zdraví, který se uskuteční už tuto středu (16. 9. 2020) na Masarykově náměstí v Jihlavě! Akce je součástí evropského týdne mobility.
V našem stánku na Vás bude čekat milá obsluha, překvapení pro děti, balooonky a mnoho předmětů k zakoupení od náramků až po nahřívací či vonné polštářky..O:)
Tak neváhejte a stavte se!
Už tuto středu od 9:00 do 17:00.
Těšíme se na Vás! 🙂

Více >
Aktuality

MF DNES – Zdraví na Vysočině

Vítáme Vás v novém týdnu a hned na začátek pro Vás máme skvělou zprávu..můžete si o nás přečíst v dnešní MLADÉ FRONTĚ DNES! 🤗
Článek naleznete v příloze Zdraví na Vysočině – Sociální služby, kde se můžete informovat nejen o nás, ale i o dalších sociálních službách v kraji Vysočina.
Tak neváhejte a zajděte si pro výtisk, dokud ještě jsou! O:)
Děkujeme MF DNES za možnost spolupráce a budeme se těšit na vydání i v příštím roce!

Více >
Aktuality

Článek v Jihlavském deníku

Letos máme výročí 25 let od založení naší organizace. ♥
Na oslavení této události jsme měli připravený benefiční koncert, ale doba koronaviru zasáhla i nás a oslavu výročí nám vzala..:(
My se, ale nevzdáváme a oslavu plánujeme na příští rok..a upřímně máte se na co těšit!
Více si můžete přečíst v článku..
https://jihlavsky.denik.cz/zpravy_region/kvuli-koronaviru-prisel-zivot-99-o-oslavu-vyroci-20200801.html?fbclid=IwAR3chZkSYL4Y88uc0jjnrWDfVWyEfeKWBj1AGxZIW3zPFF3eTWQWtYoSh0o

Více >
Aktuality

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové

Ochranné pomůcky jsou pro naše pracovníky nezbytnou součástí práce.
Díky fondu podpory seniorů od Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové jsme mohli pracovníkům zajistit jednorázové rukavice, roušky, dezinfekční přípravky, ochranné krémy na ruce a prací gely.

Děkujeme nadaci za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Více >

Kontakty

 

ŽIVOT 99 – Jihlava, z.ú.

Žižkova 98 (budova JYSKU, 4. patro)

586 01 Jihlava

IČ: 046 47 114

ID DS: 9a7apcv

E-mail: info@zivot99-jihlava.cz

Telefon: 567 211 695 (lze přepojit na konkrétního pracovníka)

Mobil: 732 516 663 (nelze přepojit)

Bankovní spojení: SBERBANK CZ, a.s., číslo účtu: 4050003187/6800